Bir Ali Suna’dan Nasıl Sopa Yemezsiniz? #01

126th Eyl 2008Bir Ali Suna'dan Nasıl Sopa Yemezsiniz

Başlıktan da anladığınız üzere herhangi bir Ali Suna, özellikle de şahsımdan en sıradan gözüken durumlarda bile temiz bir sopa yemeniz yüksek dereceden olasıdır. Ali Suna’dan sopa yememek bir sanattır ve uzun uzun, kısa kısa aralarla verdiğim bu ipuçlarıyla deliye karşı çomağınızı saklamayı öğreneceksiniz. Tabi ki ben sadece bu sanatın temelini vereceğim. Sonra çalışmayıp da belinize odunu yediğinizde “Çalışmadığım yerden geldi.” demeyesiniz.

İsmimin Ali Suna olmasından ötürü arkadaş, eşraf ortamında zaten sarı lira ömrümüz gibi kısa olan adımı A.S. şeklinde kısaltarak yanlış anlamalara ya da daşak geçme durumlarına maruz bırakmayınız. Bilerek veyahut bilmeyerek, MSN’de bitirim mahalle delikanlısı ayağı yapacağım diyerek verdiğim Allah’ın selamına “Aleyküm Selam” niyetine a.s. diyerek yanıt vermeyiniz. Hatta işin iyice bokunu çıkarıp gizli ajanmışçasına herşeyin kısaltmasını yapma manyaklığına kapılarak “a.s. a.s.” hiç demeyiniz. Yanlış anlarım. 7.65 kalibrelik sustalı sopam çok can yakar, bilginize.

1 Comment Yorumlar Beslemesi

  1. Jumbacho (29 Eylül 2008, 13:17). Cevapla

    Çalışacak kaynak var mı acaba? Bu arada site hayırlı olsun :D Resimde güzel olmuş ama gerçekten 70ler güzeldi lan sonunda darbe olmasaydı bu ülkede daha güzel olcaktı…

Add a Comment